SERVIS LYŽÍ A SNOWBOARDOV

Servis lyží vykonávame do 24 hodín. Pracujeme na rakúskom stroji zn. Wintersteiger.  Skúsenosti servisného technika sú základom dobre nabrúsených lyží. Pre užívateľa je najdôležitejšia perfektná funkčnosť vybavenia, čo zaručuje jednoduché ovládanie, presné reagovanie na zmenu smeru jazdy a v neposlednom rade i bezpečnosť. Správne nadstavené viazanie je dôležité pre bezpečnosť lyžiara. S kvalitne servisovanými lyžami / snowboardmi, a správne zriadením viazaním si tak môžete na svahu na plno vychutnávať športový zážitok.

KEDY SERVISOVAŤ LYŽE ?

  • Ak pri postavení sa zjazdových lyží na hranu, na zľadovatelej zjazdovke, vám lyže podšmykujú a zároveň strácate nad nimi kontrolu.
  • Ak vám pri jazde na miernom svahu lyže zadierajú, na sklznicu sa lepí sneh, sklznica začína vysychať a všeobecne začínate nad lyžami strácať kontrolu.
  • Optimálne by ste mali zjazdové lyže i snowboard servisovať vždy pred začiatkom zimnej sezóny, po každých 5 dňoch lyžovania (profesionálny lyžiari odporúčajú po každých 3 dňoch lyžovania) a na konci sezóny pred uložením. Taktiež odporúčame zriadiť viazanie aspoň raz ročne, najlepšie však na začiatku sezóny.

CENNÍK

SKI Servis - cenník - Bazár FORGI